Videos

Klodian Allajbeu (American Hospital) at Startup Grind Tirana

41Views

Disclaimer

2 Comments

  • ky qenka nje trap me zile qe nuk e ka fare po fare sensin e mases. na cau trapin me 15 minuta hyrje duke treguar gjithe historine dhe detajet e jetes pa e pyt njeri. Po ik o trap te ndonje psikolog ose ne ndonje azil pleqsh nese ke nevoje me fol me vete. Fillimi me i super merzitshem i ndonje interviste qe kam degjuar ndonjehere. Humba 15 minuta nga jeta.

Leave a Reply